Örnek Resim reklam

“Avrupa Diller Günü Fuarı” Cumartesi gerçekleşecek

“Avrupa Diller Günü Fuarı” yarın 11.00-13.00 saatleri arasında Büyük Han’da gerçekleştirilecek. Avrupa Birliği Bilgi Merkezi’nden yapılan yazılı açıklamaya göre Avrupa Komisyonu’nun desteği ile düzenlenen etkinliğin açılış konuşmasını Avrupa Birliği Program..

“Avrupa Diller Günü Fuarı” Cumartesi gerçekleşecek
Son Güncelleme: Whatsapp

“Avrupa Diller Günü Fuarı” yarın 11.00-13.00 saatleri arasında Büyük Han’da gerçekleştirilecek.

Avrupa Birliği Bilgi Merkezi’nden yapılan yazılı açıklamaya göre Avrupa Komisyonu’nun desteği ile düzenlenen etkinliğin açılış konuşmasını Avrupa Birliği Program Destek Ofisi Müdür Vekili Virve Vimpari yapacak.

Açıklamaya göre çocukları, gençleri ve aileleri hedefleyerek onlara AB dillerini, kültürlerini ve öğrenme fırsatlarını keşfetme imkânı sunmayı hedefleyen etkinlikte çeşitli aktiviteler de yer alacak.

Etkinlikte, Kıbrıs Fransız Enstitüsü, Kıbrıs Türk Fransız Kültür Derneği, Çek Cumhuriyeti Büyükelçiliği, Kıbrıs İki Dillilik Derneği, Kıbrıs Türk Alman Kültür Derneği ve Goethe-Institut Kıbrıs ilgili stantlarda dil öğrenme fırsatları ve kültürleri hakkında bilgi paylaşımında bulunacak.

Örnek Resim

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.