Cumhuriyet Meclisi, İdari, Kamu ve Sağlık İşleri Komitesi toplandı

Cumhuriyet Meclisi, İdari, Kamu ve Sağlık İşleri Komitesi bugün toplanarak, “Kıbrıs Türk Eczacılar Birliği (Değişiklik) Yasa Tasarısı” ve “Rekabet (Değişiklik) Yasa Tasarısı’nı ele aldı. İdari, Kamu ve Sağlık İşleri Komitesi,..

Cumhuriyet Meclisi, İdari, Kamu ve Sağlık İşleri Komitesi toplandı
Son Güncelleme: Whatsapp

Cumhuriyet Meclisi, İdari, Kamu ve Sağlık İşleri Komitesi bugün toplanarak, “Kıbrıs Türk Eczacılar Birliği (Değişiklik) Yasa Tasarısı” ve “Rekabet (Değişiklik) Yasa Tasarısı’nı ele aldı.

İdari, Kamu ve Sağlık İşleri Komitesi, bugün saat 11.00’de UBP Milletvekili Komite Başkanı Özdemir Berova başkanlığında toplandı.

Cumhuriyet Meclisi’nden verilen bilgiye göre, komite toplantısına, Komite Başkan Vekili CTP Milletvekili Filiz Besim, Komite üyeleri UBP Milletvekili Ahmet Savaşan, CTP Milletvekili Devrim Barçın ve UBP Milletvekili Emrah Yeşilırmak, CTP Milletvekilleri Erkut Şahali, Ceyhun Birinci ve Bağımsız Milletvekili Jale Refik Rogers katıldı.
Komite, ilk olarak gündeminde bulunan, “Kıbrıs Türk Eczacılar Birliği (Değişiklik) Yasa Tasarısı”nın madde madde görüşmesini tamamladı.

Komite, bahse konu yasa tasarısı ile ilgili çalışmalarına bir sonraki toplantısında devam edecek.

Komite toplantısına davetli olarak, İlaç ve Eczacılık Dairesi’nden yetkililer de katılarak konu ile ilgili görüşlerde bulundu.

İdari, Kamu ve Sağlık İşleri Komitesi, daha sonra “Rekabet (Değişiklik) Yasa Tasarısı”nın genel görüşmesini gerçekleştirdi.

Komite, tasarı ile ilgili çalışmalarına bir sonraki toplantısında devam edecek.

Komite toplantısına davetli olarak, Ekonomi ve Enerji Bakanlığı, Kıbrıs Türk Esnaf ve Zanaatkarlar Odası, Kıbrıs Türk Ticaret Odası ve Kıbrıs Türk Sanayi Odası’ndan yetkililer katılarak görüşlerini belirtti.

Örnek Resim

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.