istanbul manzara

Cumhuriyet Rallisi
132 okunma

Cumhuriyet Rallisi

ABONE OL
12 Kasım 2023 19:07
Cumhuriyet Rallisi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kuzey Kıbrıs Ralli Kulübü (KKRKD) tarafından organize edilen ve KKTC Gençlik Dairesi himayelerinde yapılan 4.Gençlik Dairesi Cumhuriyet Sprint Rallisini Mehmet Çocuk-Hasan Odun ikilisi kazandı.

Hamitköy bölgesinde organize edilen KKTC Gençlik Dairesi himayelerinde, Güven Sigorta, Sami Doğan Motors, CDM Kaporta, Topcu Kahvesi, Car&Cars, damalibayrak.net ve Biçentürk Restaurant’ın da katkılarıyla yapılan rallide en iyi dereceyi 5 dakika 23 saniye ile Mehmet Çocuk-Hasan Odun ikilisi birinciliği kazandı. Turgut Yıldız-Ömer Yıldız ikilisi ise 5 dakika 32 saniye ile ikinci, Selen Bilgimer-Çeçilya Bilgimer ikilisi de üçüncülüğü kazandılar.
Mehmet Çocuk-Hasan Odun ikilisi ayrıca Sınıf 2 birincisi de olurken, Turgut Yıldız-Ömer Yıldız ikilisi ise Sınıf R birinciliğini kazandılar.

Sınıf 1 birincisi Selen Bilgimer-Çeçilya Bilgimer olmayı başardılar, sınıf N birincisi Sami Doğan-Ali Burhan Sevi ikilisi, Ahmet Esendağlı-Veli Esendağlı ikilisinin Sınıf T1 birincisi, Sınıf 3 birincisi Umut Sular-Niyazi Hayat ikilisi oldu. Sınıf T2 birincisi Sander Kahveciler-Eser Sulo ikilisi kazandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0