Girne ve Mağusa belediyelerinde devir teslim töreni yapıldı

      25 Aralık’ta gerçekleştirilen Yerel Kuruluş Organları Genel Seçimi’ni kazanan belediye başkanları mazbatalarının almalarının ardından bugün görevlerine başladılar. Girne Belediye Başkanlığı’na seçilen Murat Şenkul ve Gazimağusa Belediye Başkanlığı’na..

Girne ve Mağusa belediyelerinde devir teslim töreni yapıldı
Son Güncelleme: Whatsapp

 

 

 

25 Aralık’ta gerçekleştirilen Yerel Kuruluş Organları Genel Seçimi’ni kazanan belediye başkanları mazbatalarının almalarının ardından bugün görevlerine başladılar.

Girne Belediye Başkanlığı’na seçilen Murat Şenkul ve Gazimağusa Belediye Başkanlığı’na seçilen Süleyman Uluçay, gerçekleştirilen törenlerle görevlerini devraldı.

 

Girne Belediye Başkanlığı’na seçilen Murat Şenkul, Girne Belediyesi Yeni Hizmet binasında gerçekleşen törenle, görevi Nidai Güngördü’den devraldı.

Törende Girne Belediyesi eski belediye başkanı Nidai Güngördü,yerel seçim ve propaganda sürecinin Girne’de son derece olgun ve demokratik bir ortamda  geçtiğini söyledi.

Girne Belediye Başkanı Murat Şenkul da, seçimin ardından Pazartesi günü Nidai Güngördü ile bir araya geldiklerini dile getirerek, devir teslimde belediyede gergin bir hava yaşanmamasında, Güngördü’nün çok büyük bir etkisi olduğunu söyledi.

Devir teslim töreni sonunda, Girne Beleidyesi yeni başkanı Murat Şenkul, eski başkan Nidai Güngördü’ye teşekkür plaketi sundu.

 

Gazimağusa Belediyesi’nin yeni başkanı Süleyman Uluçay da eski başkan İsmail Arter’den görevini devraldı.

Belediye binasında düzenlenen devir teslim töreninde konuşan Süleyman Uluçay,  İsmail Arter’in her konuda kendilerine yardımcı olduğunu belirterek, bugüne dek verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

İsmail Arter ise, yeni başkan Süleyman Uluçay’ın da kente güzel hizmetler vererek daha ilerilere taşıyacağına olan inancını dile getirdi.

Törende her iki başkan karşılıklı birbirlerine çiçek takdim etti.

Örnek Resim

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.