istanbul manzara

KENDİ KISA YALANLARI UZUN
135 okunma

KENDİ KISA YALANLARI UZUN

ABONE OL
21 Ocak 2023 07:25
KENDİ KISA YALANLARI UZUN
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

Yeni Bakış gazetesi sahibi Yusuf Kısa haftanın yarısını mahkeme koridorlarında geçirmeye devam ediyor.
Geçtiğimiz senelerde gazetemiz Kibris Web Haber direktörü İzzet Kılıç aleyhine günlerce yaptiğı iftira dolu yayınlar nedeniyle polisin yaptığı soruşturma sonucunda direktörümüz Kılıç aklanmış ve Kısa aleyhinde dava açmıştı.
DAVA AÇTIĞIMIZI HAZMEDEMEDİ
Açtığımız davayı hazmedemeyen Yusuf Kısa bugün yine gazetesinin yan sütunundan Direktörümüz Kılıç ile ilgili uydurma bir yayın yaparak mahkemede kendi sarf ettiği sözleri sayın Kılıç’a mal etmeye çalışarak konuşulanların tam tersini yazması ve yalan dolu söylemlerini devam ettirmesi adaletin tecellisini hızlandıracaktır.
BİRÇOK KİŞİ İLE DAVALIK
Yaptığı yayınların birçoğu davalık olan ve birçok kişiye iftira atması ile tanınan Kısa’ya ait olan Yeni Bakış gazetesinin bu iftira dolu yayınlar nedeniyle, basın camiasında hem tetikçi olarak tanımlanıyor hem de güvenirliliğinin kalmadığı konuşuluyor.
SAHTERKARLIKLA PARA TEMİNİ VE 4 AYRI SUÇTAN MAHKEMEYE ÇIKARILMIŞTI
9 Temmuz 2022 tarihinde Mali Polis tarafından gözaltına alınan Gifa Holding Direktörü Yusuf Kısa, ‘sahtekarlıkla para temin ettiği’, ‘lisansı bulunmamasına rağmen bankalara ve finans kuruluşlarına ilişkin harekette bulunduğu’ gerekçesiyle 4 ayrı suçtan mahkemeye çıkarılıp teminata bağlanmıştı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0