Kırış Şampiyonası

Taekwondo Karate Judo Aikido Federasyonu tarafından organize edilen Federasyon Başkanlığı Kırış Şampiyonası yapıldı… Tüm bölge sporcularının yer aldığı şampiyonayı, Master Öykü Ergin, Master Ali Uslu ve Ana Tüysüz’den oluşan hakem..

Kırış Şampiyonası
Son Güncelleme: Whatsapp

Taekwondo Karate Judo Aikido Federasyonu tarafından organize edilen Federasyon Başkanlığı Kırış Şampiyonası yapıldı…

Tüm bölge sporcularının yer aldığı şampiyonayı, Master Öykü Ergin, Master Ali Uslu ve Ana Tüysüz’den oluşan hakem heyeti yönetti…

Müsabakalarda dereceye girenlere ödüllerini Federasyon Başkanı Senior Grand Master Gökbilen emekli Org. Şükrü Sarıısık, Emekli Büyükelçi Çavlan Süerdem ve Kulüp temsilcileri verdi.

Bayanlar 1.Kategori Defne Okçu, 2.Kategori Dua Rızvan,3.Kategori Elif Baştaş, 4.Kategori Enis Püsküllü, 5.Kategori Sibel Yeşilırmak, 6.Kategori Sedef Ölmez, 7.Kategori Sevcan Gül, 8.Katagori Havin Yılmaz ve 9.Katagoride ise Zeynep Keskin şampiyon oldu…

Erkekler 1.Kategori Emrullah Baştaş, 2.Kategori Münür Püsküllü, 3.Kategori Abdullah Baştaş, 4.Kategori Alex Tüysüz ve 5.Kategoride de Cevdet Sırdaş şampiyonluğa ulaştı..

Örnek Resim

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.