KKTC Günleri Fuarında “Güzellik Kraliçeleri” ve “Bay Kuzey Kıbrıs” Kafilesi Açılış Gününün İlgi Odağı Oldu!

KRAL VE KRALİÇELER İSTANBULDAYDI: İstanbul’un önemli fuarlarından CNR Expo’da düzenlenen “KKTC  günleri” fuarında  “Güzellik Kraliçeleri” ve “Bay Kuzey Kıbrıs” kafilesi açılış gününün ilgi odağı oldu. Kıbrıs Evi Konseptinde hazırlanan KKTC bölümünde duruşları..

KKTC Günleri Fuarında  “Güzellik Kraliçeleri” ve “Bay Kuzey Kıbrıs” Kafilesi Açılış Gününün İlgi Odağı Oldu!
Son Güncelleme: Whatsapp

KRAL VE KRALİÇELER İSTANBULDAYDI: İstanbul’un önemli fuarlarından CNR Expo’da düzenlenen “KKTC  günleri” fuarında  “Güzellik Kraliçeleri” ve “Bay Kuzey Kıbrıs” kafilesi açılış gününün ilgi odağı oldu. Kıbrıs Evi Konseptinde hazırlanan KKTC bölümünde duruşları ve güzellikleri ile dikkat çekti

İstanbul’un önemli fuarlarından CNR Expo’da düzenlenen “KKTC  günleri” fuarında açılış günü yer alan kalabalık  KKTC kafilesinde, Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu’nun yanında Bülent Günkut yönetimindeki “Güzellik kraliçeleri” ve “Bay Kuzey Kıbrıs”lardan oluşan Günkut Ajans ekibi de yer aldı.

Astra Grup tarafından İstanbul’a davet edilen, “Güzellik Kraliçeleri” ve “Bay Kuzey Kıbrıs” kafilesi açılış gününün ilgi odağı oldu. Kıbrıs Evi Konseptinde hazırlanan KKTC bölümünde duruşları ve güzellikleri ile dikkat çeken Astra Miss Kuzey Kıbrıs 2016 Güzellik Kraliçeleri Esin Terzioğlu, Melissa Aksaç, Merve Çakas ile Bay Kuzey Kıbrıs  Görkem Akdur ve diğer tescilli güzellerden oluşan Günkut Ajans kafilesi üç gün boyunca amaçlı ve anlamlı bir  İstanbul tatilini  de yaşamış oldu.

“KKTC Günleri” fuar açılış sonrasında İstanbul’u dolaşan, alış veriş yapan ekip bir kez daha KKTC yi  tanıtma etkinliklerinden birisini başarı ile yerine getirdi. Ekipte ayrıca Ebru İlkhan, Gülben Öztinen, Semra Köroğlu, Asya Sadisönmez, Nergiz Köse , Simge Özgener, Alpin Ar ve Vedat Karatan’da yer aldı.

Örnek Resim

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.