Koordinasyon Ofisi Anlaşması geri geliyor! ”Aman Reddediyoruzcular Duymasın”

Yaz aylarına damgasını vuran TC Hükümeti ile KKTC hükümeti arasında Gençlik ve Spor Bakanlığı Yurtdışı Koordinasyon Ofisi Kurulması’na yönelik anlaşma geri geliyor… TC Hükümeti ile KKTC hükümeti arasında Gençlik ve..

Koordinasyon Ofisi Anlaşması geri geliyor! ”Aman Reddediyoruzcular Duymasın”
Son Güncelleme: Whatsapp

Yaz aylarına damgasını vuran TC Hükümeti ile KKTC hükümeti arasında Gençlik ve Spor Bakanlığı Yurtdışı Koordinasyon Ofisi Kurulması’na yönelik anlaşma geri geliyor…

TC Hükümeti ile KKTC hükümeti arasında Gençlik ve Spor Bakanlığı Yurtdışı Koordinasyon Ofisi kurulması ve faaliyetlerine ilişkin anlaşma geri geliyor. Konuyla ilgili olarak Bakanlar Kurulu’nda alınan karar doğrultusunda, anlaşmanın imzalanmasına yönelik Başbakan Yardımcısı Serdar Denktaş yetkili kılındı.

1 Kasım tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan bilgiye göre,  Bakanlar Kurulu, TC Hükümeti ile KKTC hükümeti arasında Gençlik ve Spor Bakanlığı Yurtdışı Koordinasyon Ofisi kurulması ve faaliyetlerine ilişkin Anlaşma Taslağı’nın KKTC hükümeti adına imzalanması hususunda, Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Serdar Denktaş’ın yetkili kılınmasına karar verdiği bildirildi.koordinasyon

Örnek Resim

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.