Mersin Başkonsolosu Zalihe Mendeli, AA’nın “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katıldı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Mersin Başkonsolosu Zalihe Mendeli, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği “Yılın Fotoğrafları” oylamasında tercih yaptı. Mendeli, AA muhabirleri ile foto muhabirlerinin yurt içinde ve dışında çektiği, “haber”, “spor”..

Mersin Başkonsolosu Zalihe Mendeli, AA’nın “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katıldı
Son Güncelleme: Whatsapp

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Mersin Başkonsolosu Zalihe Mendeli, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği “Yılın Fotoğrafları” oylamasında tercih yaptı.

Mendeli, AA muhabirleri ile foto muhabirlerinin yurt içinde ve dışında çektiği, “haber”, “spor” ve “çevre-yaşam” kategorilerindeki fotoğrafları inceledi.

Haberde Evrim Aydın’ın “Mavi çizgilerimiz var” başlıklı fotoğrafına oy veren Mendeli, çevre-yaşamda Pavel Pavlov’un “Kırmışlar kalbini”, sporda da Mustafa Ünal Uysal’ın “Mersin’de triatlon heyecanı” karesini seçti.

Başkonsolos Zalihe Mendeli, üç kategoride sunulan fotoğrafların hepsinin değerli olduğunu söyledi.

Seçim yapmakta zorlandığını belirten Mendeli, “Anadolu Ajansının çalışmalarını yakından takip ediyorum ve muhabirlerini inanılmaz başarılı buluyorum. Faaliyetleri çok güzel. Oylamaya sunulan fotoğrafların hepsi birbirinden güzel. İmkanım olsaydı hepsine oy verirdim. Böyle bir oylamaya katıldığım için onur duydum.” dedi.

Örnek Resim

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.