istanbul manzara

Öz Kızına Tecavüz Eden Sapık Baba Osman Yıldız’ın Evinden Bakın Neler Çıktı – Kıbrıs Gercek
  • Kibris Web Haber
  • KIBRIS
  • Öz Kızına Tecavüz Eden Sapık Baba Osman Yıldız’ın Evinden Bakın Neler Çıktı – Kıbrıs Gercek
24271 okunma

Öz Kızına Tecavüz Eden Sapık Baba Osman Yıldız’ın Evinden Bakın Neler Çıktı – Kıbrıs Gercek

ABONE OL
22 Nisan 2017 18:21
Öz Kızına Tecavüz Eden Sapık Baba Osman Yıldız’ın Evinden Bakın Neler Çıktı – Kıbrıs Gercek
0

BEĞENDİM

ABONE OL

5 yıldır öz kızına tecavüz eden D.r raporuyla kanıtlanan  Osman Yıldız suçlamaları kabul etmedi, tutukluluk süresi 7 gün uzatıldı.

Kibrisgercek.com 

Zanlının kızına birçok kez tecavüz ettiğini belirtirken zanlının evinde yaptıkları aramada cinsel gücü artırıcı jel ve krem bulunduğunu söyledi.

Güzelyurta bağlı Güneşköy’de  5 yıldır öz kızına sürekli  olarak şiddet ve tehditle tecavüz ettiği iddiası ile tutuklanan sapık baba  Osman Yıldız (E-45) dün tutukluluk talebinin uzatılması talebiyle Güzelyurt Kaza Mahkemesi’nde çıkarıldı.

Güzelyurt Kaza Mahkemesi Yargıcı Pınar Beyoğlu, tahkikat memurunu dinledikten sonra suçlamaların çok ciddi olduğunu vurgulayarak, Osman Yıldız’ın 7 gün daha  tutuklu kalmasını emretti.

Zanlı  sapık baba Osman Yıldız ise mahkemede aleyhindeki tüm suçlamaları reddetti.

Tahkikat Memuru Müfettiş Muavini Hasan Gökyay, zanlının 2012’den beri tutuklandığı güne kadar çocuk yaştaki öz kızına cinsel tecavüz, akrabayla cinsel ilişki, çocuğa cinsel saldırı, çocuğa cinsel istismar ve şiddet kullanma tehdidi ile suçlandığını söyledi.

Zanlı ve mağdur akıl sağlığı kontrolünden geçirildi  

Gökyay, belirtilen sürede zanlının kızına birçok kez tecavüz ettiğini belirtirken zanlının evinde yaptıkları aramada cinsel gücü artırıcı jel ve krem bulunduğunu söyledi.

Gökyay, zanlının akıl sağlığı ile ilgili olarak 20 Nisan tarihinde Lefkoşa Barış ve Ruh Hastanesi’nde kontrolden geçirildiğini ve hastanenin vereceği raporun beklendiğini anlattı.

Tecavüze uğrayan kızın ise psikolojisinin bozulduğunu ifade eden Tahkikat Memuru Müfettiş Muavini Hasan Gökyay, çocuğun ayni hastanede çocuk Psikiyatrisi tarafından kontrol edildiğini söyledi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0