PMO Başkanlığına Gülizar Eroğlu, Genel Sekreterliğine Emine Özçınar Karınca getirildi

Kıbrıs Türk Mimar Mühendis Odaları Birliği’ne (KTMMOB) bağlı Peyzaj Mimarları Odası’nın (PMO) Genel Kurulu’nda Oda Başkanlığı görevine Gülizar Eroğlu dahilken, yeni dönem Yönetim Kurulu’nun ilk toplantısı Oda Genel Sekreterliği görevine..

PMO Başkanlığına Gülizar Eroğlu, Genel Sekreterliğine Emine Özçınar Karınca getirildi
Son Güncelleme: Whatsapp

Kıbrıs Türk Mimar Mühendis Odaları Birliği’ne (KTMMOB) bağlı Peyzaj Mimarları Odası’nın (PMO) Genel Kurulu’nda Oda Başkanlığı görevine Gülizar Eroğlu dahilken, yeni dönem Yönetim Kurulu’nun ilk toplantısı Oda Genel Sekreterliği görevine Emine Özçınar Karınca getirildi.

Oda’dan yapılana göre, geçen cuma günü KTMMOB Konferans Salonu’nda yapılan ve Divan Başkanlığı Nevter Zafer Cömert’in üstlendiği 5. Dönem 1. Şarkı Genel Kurulu, PMO’nun önceki Başkanı Ferdiye Sav’ın konuşması ile başladı. Ardından Mali Rapor ve Faaliyet Raporu okunup aklandı ve başkanlık seçimine geçildi. Yapılan oylama sonucu ise Gülizar Eroğlu başkan seçildi.

Eroğlu, Genel Kurul’da yaptığı konuşmada, en önemli gündem sistemlerinden insanlardan tüm dünyanın etkisi altındaki alan küresel ısınma krizini kaydetti. Yapılan bilimsel tüm çalışmalar Akdeniz’i yaymak küresel ısınmadan en çok etkilenecek bölge olarak gösterildiğini söyleyen Gülizar Eroğlu, bu bağlamda hem PMO’ya hem de KTMMOB’ye önemli hedeflerini hedeflediğini belirtti.

Genel kurul sonrası yapılan PMO Yönetim Kurulu toplantısı ise Oda Genel Sekreterliği görevine Emine Özçınar Karınca getirildi.

Örnek Resim

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.