Sibel Tatar “Yeni Yıl Dilek Ağacı” projesi çerçevesinde Yedidalga İlkokulu’nu ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın eşi ve Bellapais İnner Wheel Kulübü Kurucu Başkanı Sibel Tatar, Soli İnner Wheel kulübü tarafından çocuklara yönelik olarak düzenlenen “Yeni Yıl Dilek Ağacı” projesi çerçevesinde Yedidalga İlkokulu’nu..

Sibel Tatar “Yeni Yıl Dilek Ağacı” projesi çerçevesinde Yedidalga İlkokulu’nu ziyaret etti
Son Güncelleme: Whatsapp

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın eşi ve Bellapais İnner Wheel Kulübü Kurucu Başkanı Sibel Tatar, Soli İnner Wheel kulübü tarafından çocuklara yönelik olarak düzenlenen “Yeni Yıl Dilek Ağacı” projesi çerçevesinde Yedidalga İlkokulu’nu ziyaret etti.

Okul avlusunda düzenlenen etkinliğin açılış konuşmasını yapan Yedidalga İlkokulu Müdürü Cemal Çamlıca, çocukların hayal ettikleri hediyelere ulaşmalarını sağlamalarına katkı koyan herkese teşekkür etti.

Soli İnner Wheel Kulübü Başkanı Atiye Beykan da, İnner Wheel Kulübü’nün dünyanın en büyük uluslararası kadın sivil toplum kuruluşu olduğuna işaret ederek, bu ağa üye olan Bellapais İnnerwhellin başlattığı dilek ağacı projesine dahil olmaktan mutlu olduklarını ifade etti.

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın eşi Sibel Tatar da, dilek ağacı projesi ile 5 yılda 5 bin öğrenciye ulaştıklarını kaydederek, kulüp olarak amaçlarının birçok sosyal hizmet projesi ile topluma, kadına, çocuğa ve çevreye katkı koymak olduğunu vurguladı.

Sibel Tatar, 2 yıl önce kurulan Soli İnnerwhweel Kulübünün bölgede başarılı faaliyetlere imza attığını kaydederek, dilek ağacı projesine katkıları için teşekkür etti.

Konuşmasının sonunda çocuklara da seslenen Sibel Tatar, “sizlerden çok çalışmanızı, ailenize ve ülkenize faydalı birer birey olmanızı istiyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından okul korosu şarkılara seslendirdi. Etkinlik Sibel Tatar’ın çocuklara hediye takdimi ile tamamlandı.

BRT

Örnek Resim

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.