Süt İmalatçıları Birliği Başkanı Mahmut Erden oldu

Süt İmalatçıları Birliği Başkanlığına Mahmut Eren seçildi. Süt İmalatçıları Birliği, bugün 11. Olağan Genel Kurulu’nda yeni yönetim kuruluşunu planlıyor. Birlikten verilen bilgiye göre, Genel Kurulda Divan Başkanı Candan Avunduk, Divan..

Süt İmalatçıları Birliği Başkanı Mahmut Erden oldu
Son Güncelleme: Whatsapp

Süt İmalatçıları Birliği Başkanlığına Mahmut Eren seçildi. Süt İmalatçıları Birliği, bugün 11. Olağan Genel Kurulu’nda yeni yönetim kuruluşunu planlıyor.

Birlikten verilen bilgiye göre, Genel Kurulda Divan Başkanı Candan Avunduk, Divan sekreterleri Aslıhan Taylan ve Sadık Uğurlubirel olarak belirlendi.

Faaliyet raporları ve Mali Raporların okunup oylanıp aklanmasından sonra yeni yönetim kurulu için seçim yapıldı.

Yapılan seçim sonucunda yönetim kurulu; Mahmut Erden, Meriç Avunduk, Mustafa Kaymak, Mustafa Betmezoğlu, Şevket Seren, Sadık Uğurlubirel, Özgür Erker, disiplin kurulu; Rasım Kırmızıgil, Tayfun Yükselen, Denetleme Kurulu; Aslıhan Taylan, Samet Dilekkaya olarak belirlendi.

Genel Kuruldan hemen sonra ilk yönetim kurulu toplantısı da yapıldı. Yapılan ilk yönetim kurulu toplantısı; Başkan Mahmut Erden, Meriç Avunduk asbaşkan, Mustafa Betmezoğlu sekreteri, Şevket Seren sayman olarak belirlendi.

Örnek Resim

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.